Veletrh pracovních příležitostí PEF ČZU v Praze (VPP PEF)

Veletrh se koná dne 27. 2. 2025 10:00 – 16:00 v prostorách Provozně ekonomické fakulty ČZU v Praze (Kamýcká 129, Praha 6 - Suchdol)

Účastnický poplatek

  • Účastnický poplatek … 30 000 Kč (+DPH 21%)
  • Příplatek za velký stánek … 2 000 Kč (+DPH 21%)

V ceně účastnického poplatku je zahrnuto:

  • prezentační „stánek“ standardní velikosti 2x2m (větší stánek 3x3m za příplatek) vybavený stolem a 3 židlemi
  • připojení na WIFI a zásuvkou 230 V
  • prezentace společnosti v informační brožuře „Průvodce Veletrhem pracovních příležitostí PEF na ČZU v Praze“, na webových stránkách http://jobsvpp.pef.czu.cz a na vývěsních plochách prostorů PEF
  • zveřejnění firemního loga v materiálech veletrhu (plakát, leták, brožura)
  • občerstvení a oběd pro 3 zástupce firmy během konání veletrhu (nabídka obědů bude zveřejněna na tomto webu koncem ledna)
  • střežené parkovací místo v areálu ČZU po dobu konání veletrhu pro 1 vozidlo

Umístění stánku

V úterý 21.1.2025 10:00 bude na tomto webu otevřena stránka s výběrem místa stánku podle Vámi předem zvolené velikosti. O přesném termínu výběru míst pro stánky budete s dostatečným předstihem informováni.

Vámi zvolený prostor pro stánek bude zřetelně vymezen a organizátory po dobu akce kontrolován z důvodu kapacit prostor a bezpečnostních opatření. Instalovat další vybavení mimo vyhrazený prostor není povoleno.

Po předchozí domluvě s organizátory lze použít vlastní vybavení stánku odpovídající rozměrům prezentačního místa.

Stáhnout plánek v PDF

Informační brožura

Do 24. 1. 2025 nahrát v sekci "moje registrace" soubor (max. 2 strany A5) informací pro prezentaci společnosti v informační brožuře VPP 2025 (hlídejte si ořezové značky a spadávky)

Upozornění

Společnost účastnící se VPP PEF, se registrací zavazuje k úhradě poplatku a účasti na Veletrhu pracovních příležitostí PEF.

Zrušení rezervace

V případě požadavku zrušení rezervace je nutná písemná žádost do 31. 1. 2025 (vrácení 100% částky) na email bobkova@pef.czu.cz, nebo pichaj@pef.czu.cz.

Registrovat na Veletrh pracovních příležitostí PEF 2025